VIIKINGIMUSTRITE TIKKIMINE

59,00 €
9.SEPTEMBRIL 2023 KELL 10-16 RISTIL TIKIMARI ATELJEES

Viikingite rõivad on uhked, pilkupüüdvad ja mehelikud! Ja kui tihti ei leia meeste linase särgi kaunistamiseks sobivat mustrit, siis viikingiteema paneb iga mehepoja silma särama. Ning mitte ainult mehepoja, ka naiste kleitidele võib viikingimustritega kaunidust lisada. Päris kindlasti pole koolitus mõeldud autentsete viikingirõivaste valmistamiseks.
Nagu TikiMaril etnorõivastega kombeks, laename ka viikingitelt erinevaid tikandimotiive ning servade kaunistusi ja sobitame need veidi tänapäevasema lõikega rõivastele. Küll aga teen lühikese ülevaate viikingirõivastest üldse.

Koolitus sobib ka algajale tikkijale. • Viikingirõivaste üldisem tutvustus, lõiked, õmblemine, kaunistamine.
• Viikingite tikandites ja õmblustes kasutatavad pisted
• Mustrid, nende leidmine, suurendamine-vähendamine, kangale kandmine
• Veidi disainiideid
ligipääs koolitusmaterjalidele veebikeskkonnas koolituse ajal ja pärast seda.

Kursuse maht 8 akadeemilist tundi Kursuse hind 59 eurot.
Kursuse hind sisaldab kohapeal tikkimiseks vajalikke materjale, kerget kohvipausi ning päris kindlasti ka head seltskonda.
Kohtade arv on piiratud. Koolituse eest tasumine toimub ettemaksuna arve alusel. Praktiline korralduslik info saadetakse peale arve tasumist. Kursus võib ära jääda, kui maksetähtajaks pole laekunud osalustasusid vajaliku arvu osalejate poolt. Kursuse mittetoimumise korral makstakse laekunud osalustasud tagasi

Hoiatus! Sellest hobist võib saada eluaegse sõltuvuse!
Tikkimiseni, Tiina
Lisa ostukorvi