TIKIMARI KÄSITÖÖKOOL

Kui soovid õppida tikkimist ja omada kauneid tikitud rõivaid, kuid sul pole õrna aimugi, kust alustada, siis oled täiesti õiges kohas.
Minu käsitsi tikkimise koolitused ja videoõpetused on õpetanud inimesi üle kogu maailma tikkima. Tikkimine on minu suur armastus ja olen koondanud oma teadmised ja oskused erinevatesse koolitustesse.
Vaid mõne hea töövahendi ja lihtsa pistega on võimalik muuta oma rõivad isikupäraseks, erineda hallist massist ja nautida komplimente, mis selle kõigega kaasas käivad.
ESIMENE SAMM

Et kirjutada romaani, pead esimese asjana tundma tähti ja õppima kirjutama.
Täpselt sama on ka tikkimisega. et tikkida hästi, tuleb kõigepealt selgeks saada pisted.
Pistete õppimiseks on meie koolis 2 erinevat varianti:
  • avad TikiMari Käsitöökooli Youtube kanali pisteõpetuse esitlusloendi ja teed kaasa kõik õpetusvideod. Iga piste õpetusvideo juures on ka näited tikitud rõivastest, kus sa neid pisteid kohe kasutada saad.
  • kui aga oled kannatamatu või ebakindel ning soovid esimesed sammud õpetaja käe all teha, tule algaja tikkija taimetikandi koolitusele, kus õpid neidsamu pisteid juba kohe taimi tikkides.

TEINE SAMM
  • kui pisted on selged, leia kapist mõni kleit või seelik, t-särk või pusa ja harjuta tikkimist arhailisi motiive tikkides. Need on mõnusalt lihtsad ja saavad kiiresti valmis. Selleks on meil  videojuhiste album meie Youtube kanalil.

KOOLITUSED

Kui esimesed sammud on läbitud, siis oled valmis juba suuremateks väljakutseteks. Pakume laias valikus erinevaid koolitusi:
JÄRELTUGI
Kõigil meie koolitustel on "tagala" digiõppe materjalide näol. See tähendab seda, et pärast koolituse lõppu on sul võimalus juhendite abil õpitut meelde tuletada. Kes aga kohe valib e-õppe, saab nende juhendite järgi ka õppida. Enamasti on tegemist piltjuhenditega, kuid järjest lisanduvad ka videod.


KOOLITUSED ATELJEEST VÄLJAS

Käime ka väljaspool koolitusi tegemas.
Hea seltsi-ringi-huvigrupi eestvedaja, ürituse korraldaja, kui teil on soov mind endale külla kutsuda, siis anna varakult märku meili teel, kohe-kohe on meil paigas suveplaanid ja paras aeg hakata sügise peale mõtlema.
Küll aga soovitan mõelda korraks ka raamidest välja. Äkki ise korjate kokku paar autotäit huvilisi ja teete hoopis koolituse ühiskülastuse? Uskuge mind - meie ateljee on nii inspireeriv, kõik kangad-niidid-muud materjalid on kohapeal olemas, kõigile küsimustele leiab koheselt vastuse ja näite, valgustus on paigas, ekraanid on seadistatud. Kohapeal on parimad tingimused, mida väljas on tihti raske luua, sest kõike autoga kaasa vedada ei saa.

Oma soovi saad mulle edastada siin:

Email again: