HEA TIKKIMISHUVILINE!
Kutsun kõiki tikkimishuvilisi üles meie TikiMari Käsitöökooli Youtube kanali õpetusvideote järgi tikkima omale ühe mõnusa laulupeorõiva järgmiseks laulu- ja tantsupeoks.  See võib olla kleit, see võib olla t-särk, seelik, pusa, kott või püksipaar. Inspiratsiooni saate TikiMari FB lehelt või TikiMari kodulehelt www.tikimari.ee

Meie kodulehe e-poest ARHAILISE TIKANDI "osakonnast"saate  motiivide PDF juhendid ja kõigi motiivide mustrilehe, edasi jätkake motiivide tikkimise õppimist TikiMari Käsitöökooli Youtube kanalil.
Mustrilehel on juba olemas kõik motiivid, mille videojuhendid on TikiMari Käsitöökooli Youtube kanalile olemas, nii et rõiva võib juba välja valida või õmmelda ja mustrid peale kanda. Kõik esmased õpetused, nagu materjalide valimine ja mustrite kangale kandmine on PDF-juhendis linkidena sees.

Sul on võimalik liituda meie FB grupiga, millel on nimeks TIKIME KOOS. Sinna jookseb kokku kogu info TikiMari Käsitöökooli uute motiivide Youtube lisamise kohta, saab näidata oma valminud töid ja küsida nõu.

Seega:
• DISAINI ÄGE TIKAND OMA RÕIVALE
• TIKI ÕPETUSVIDEOTE ABIL MOTIIVID VALMIS
• PILDISTA VÕI FILMI NII ÜLDPILTI KUI KA DETAILE
• JAGA VALMINUD TÖÖD MEIEGA TIKIME KOOS  GRUPIS.