VÄLJAKUTSE SAI LÄBI!
Võitjateks osutusid Janika Luide ja Margit Rammus! Palju õnne!
Janikale tõi võidu kaunis
sini-kollane kleit.
Margiti sai võidu oma toreda
kottide sarjaga

Küll aga on võimalik liituda meie FB grupiga, millel on nüüd nimeks TIKIME KOOSSinna jookseb kokku kogu info TikiMari uute motiivide Youtube lisamise kohta, saab näidata oma valminud töid ja küsida nõu.


TIKIMARI KÄSITÖÖKOOL ESITAB SULLE AUHINNALISE VÄLJAKUTSE


"TIKIME KOOS- ARHAILINE TIKAND TIKIMARI MOODI!"

Ja et väljakutse kõigile ka jõukohane oleks, siis Tiina õpetab ka! Teeb puust ja punaseks ette, nagu tal ikka tavaks on.

Mis see siis tegelikult on?
See on mänguline võistlus, mille tulemuseks on äge tikitud rõivaese laulupeole minekuks.
Laulupidu on tulemas, rongkäik ja puha! Tavaliselt läheme sinna teisi vaatama, mis oleks, kui seekord näitaks ennast ka!
Kutsun kõiki tikkimishuvilisi üles meie TikiMari Käsitöökooli Youtube kanali õpetusvideote järgi tikkima omale ühe mõnusa laulupeorõiva. See võib olla kleit, see võib olla t-särk, seelik, pusa, kott või püksipaar. Inspiratsiooni saate TikiMari FB lehelt või TikiMari kodulehelt www.tikimari.ee

Meie poest ARHAILISE TIKANDI "osakonnast"saate  motiivide PDF juhendid ja kõigi motiivide mustrilehe, edasi jälgige juba reklaami TikiMari Käsitöökooli FB lehel või saage tellijaks TikiMari Käsitöökooli Youtube kanalil.
Mustrilehel on juba olemas kõik motiivid, mille videojuhendid on kuu aja jooksul TikiMari Käsitöökooli Youtube kanalile lisandumas, nii et rõiva võib juba välja valida või õmmelda ja mustrid peale kanda. Kõik esmased õpetused, nagu materjalide valimine ja mustrite kangale kandmine on PDF-juhendis linkidena sees, järgmiste motiivide täispikad videoõpetused tulevad aprilli jooksul.
Seega:
• DISAINI ÄGE TIKAND OMA RÕIVALE
• TIKI ÕPETUSVIDEOTE ABIL MOTIIVID VALMIS
• PILDISTA VÕI FILMI NII ÜLDPILTI KUI KA DETAILE
• PANE ÜLES VALMINUD TÖÖDE ALBUMISSE
Et lisaks uhiuuele imekaunile kehakattele väljakutsest veelgi suuremat lusti saada, on parimatele laekunud tikitud rõiva fotodele ka AUHINNAD!
TikiMari Käsitöökool paneb
• PARIMA TIKKIJA auhinnaks välja prii osalemise mõnel meie tikipuhkusega koolitusel.
• TUBLI TIKKIJA saab enda valitud pika e-koolitusega premeeritud
• PARIM NOOR TIKKIJA, vanuses 7-18 aastat saab auhinnaks tikkija stardikomplekti.

Ah et kuidas auhindadele kandideerida?

Mängureeglid:
• Kõigepealt liitu TIKIME KOOS FB grupiga. Muidugimõista võid gruppi omakorda jagada, et teisedki väljakutse kätte saaks.
• Siis leia omale sobiv laulupeorõivas, mida arhailiste motiividega kaunistada.
• Seejärel postita hiljemalt 20. juuniks 2023 gruppi valmis rõivaste albumisse oma valminud laulupeorõivast PILT, PILDID või VIDEO. esimest pilti võid lisada kohe tegemise alguses ning tikkimise edenedes üha kommentaaridesse täiendada ja pilte lisada.
• Kui Facebook ei ole Sinu kanal, saada osalemissoov ja pilt/pildid otse aadressil tiina@tikimari.ee, aga ole valmis neid ikkagi maailmaga jagama (postitan nad sel juhul ürituse lehele ise).
• Kui oled Instagrami kasutaja, lisa fotod nii laulupeorõivast kui valmimisest kindlasti ka Instasse, kasutades teemaviita
#tikimarikäsitöökool. Kui teed nii, siis arvestame, et annad sellega loa oma fotot reposti`da.

Auväärt žürii koosneb kolmest hindajast -TikiMarist endast, Veskiemanda tütrest ja TikiMari Käsitöökooli õpilasesindajast.
Žürii koguneb hiljemalt 3 päeva jooksul peale võistluse lõppu, selgitades võitja välja piltide võrdlemise, arutelu, vaidlemise ja nõustumise teel.

Auhinnasaajad kuulutame välja hiljemalt 27.juuniks.

Auhinna saab kätte laulupeol kinkekaardi näol või siis stardikomplekti puhul võime kohtumise kokku leppida laulupeol või siis saadetakse see võitjale pakiautomaati.